Ettevõttest

Aramet OÜ on 2012 aastal loodud ettevõte, mille tegevusalaks on masinaehituslik ja metallkonstruktsioonide projekteerimine. Tänaseks töötab meie meeskonnas neli kõrgharidusega diplomeeritud mehaanikainseneri.

•Meie VISIOON on saada Eesti juhtivaks masinaehitusettevõtteks, kes pakub projekteerimise, valmistamise ja disaini teenust Baltikumis ja Põhja-Euroopas.

•Meie MISSIOON on pakkuda oma klientidele masinaehituslikku ja metallkonstruktsioonide projekteerimist ja valmistamist „võtmed kätte“ täisteenusena. Seda täpselt, nutikalt ja disainitult.

Oleme läbi viinud erinevaid huvitavaid masinaehituse projekte, mida kahjuks kõiki konfidentsiaalsuse tõttu kodulehel eksponeerida ei saa, aga mõned killud neist on leitavad meie “tehtud tööde” rubriigis. Omame ka suurt kogemust erinevate erihaagiste projekteerimisel.

Joonestustarkvarana kasutame kõige töökindlamat 3D projekteerimistarkvara – Solid Edge, mille tasuta vaatamise programmi saab alla laadida siit: http://www.plm.automation.siemens.com/en_us/products/solid-edge/freeviewer/download.shtml

Aramet OÜ on Eesti mehaanikainseneriettevõtete ühisorgani ESTEN Group OÜ liige, Eesti Masinatööstuse Liidu liige ja meie insenerid on Eesti Mehaanikainseneride Liidu poolt sertifikaadiga tunnustatud liikmed. Aramet OÜ kuulub Eesti Kaitsetööstuse Liitu.

Mõned koostööpartnerid, kellega oleme edukalt koostööd teinud