Platvormhaagis “PL-1000 P”

Platvormhaagis PL-1000P on disainitud multi otstarbeliseks platvormhaagiseks, millega vedada pikemat kummipaati, puid, ATV-d jne … Haagise eripäraks on eenduv tagapaneel, tänu millele on võimalik vedada haagisega soovi korral pikemat koormat kui haagise kastile mahuks. Lisaks ei ole koonerdatud rihmakinnituse konksudega – neid on nii ees, taga, kui küljel rohkemgi, kui nõuaks ARK. Tagumised sarvtuled on suure haagise lihtsamaks hämaras tagurdamiseks viidud haagise tagumisse otsa eenduva tagapaneeli külge.

Haagise kasti mõõdud on 4000 (mis on pikendatav 6000 mm-ni tänu eenduvale tagapaneelile) x 2200 mm, porte kõrgus 300 mm. Registrimass on 1000 kg, haagise omamass ~500 kg (ilma kõrgenditeta).

Kõik ported ja postid on eemaldatavad. Lisaks on haagisele disainitud portekõrgendite ring kõrgema veose vedamiseks. Peale saaks lihtsasti tellida ka tendi ja tenditoed.

Haagist on võimalik uute klientide soovidele vastavalt ümber disainida nii registrimassilt kui gabariitidelt ja kindlasti veel valmistada.

  • Category: haagis