Piimakastilift

Piimakastilift on automaatseks piimakastide tõstmiseks esimese korruse konveierilt teise korruse konveierile iga 3,6 sekundi järel. Piimakast kaalub 20 kg ja korraga on masinas 6 kasti.

Lift töötab tõstva konveieri põhimõttel, kus masina alumises osas haaratakse kiire eelkonveieriga olemasolevalt liinilt kast, liigutatakse see suurel kiirusel seadmeni (tekitatakse lühikeseks seisakuks vajalik seisuaeg) ja peatatakse ennem lifti. Kui lift jõuab õigesse asendisse, lastakse kast lifti, mille järel tõstab lift kasti ühe kasti kõrguse jagu kõrgemale. See tsükkel jätkub kuni eelnimetatud kast jõuab ülemisele korrusele, kus ta pneumosilindriga surutakse järgmisele konveierile. Kui allosas kastid otsa saavad, tõstab lift end edasi ülemisele korrusele kastidest tühjaks kuni viimane kast masinast väljub, seejärel seiskub iseenesest ja jääb ooterežiimile kuniks alumise konveieri ette tekib taas kast.

Masin koosneb ühest eelkonveierist, transportöörkettidega liftist ja pneumosõlmest ülemisel korrusel.
Masinat projekteeriti pea 2 kuud, mille järel valmistati see meie partnerettevõtte juures, kes ta ka kliendile kohapeal paigaldas, seadistas ja operaatorid koolitas.

  • Category: Masinaehitus / toiduainetööstus / tootmine

Tagasi eelmisele lehele