Horisontaalse Sõrmjätkuliini Söötmisliin HSS200

HSS200 on täisautomaatne tootmisliin, mis võimaldab automatiseerida Sõrmjätkuliinide etteande.
Söötmisliini saame integreerida kõigi enamlevinud horisontaalse freesiga sõrmjätkuliinide sisendisse, seda nii uute kui ka olemasolevate seadmete ette. Igale tarnitud tootmisliinile teeme vajalikud muudatused, arvestades teie tootmishoonet ja materjali.

Söötmislahendus seab suvaliselt paigutunud puiduklotsid ühte ritta ja juhib need sujuvalt Sõrmjätkamise seadme sisendkonveierile. Tootmisliinile eelnevalt on puiduklotsid juhuslikus asetuses üksteisega konveieril läbisegi. Eesmärk on klotsid saada kõik samasse orientatsiooni, joondada ühe otsa järgi ning lisaks tagada, et ristkülikukujulised klotsid siseneks sõrmjätkamise seadmesse alati samas asetuses. Liin töötab paljude erinevate mõõtudega klotside korral ning tagatud on lühike klotsimõõdu vahetuse seadistusaeg.
Sorteerimislahendus sisaldab Kvaliteedi määramise seadet, mis määrab puiduklotside kõigi nelja külje kvaliteediklassid kasutades selleks masinõppele ja tehisintellektile rajatud algoritme. Keerajas sorteeritakse puiduklotsid automaatselt enne sõrmjätkamise liini sisendit. Et tagada lõpptoote parim võimalik kvaliteet, keeratakse puiduklotsi parima kvaliteediklassiga külg ülespoole. Lisaks arvestab tuvastamise algoritm ka alumise külje kvaliteeti, mis jääb lõpptootes samuti näha. Lõpus eemaldatakse defektseks tunnistatud puiduklotsid liinilt automaatselt.

Söötmisliini saab tarnida ka ilma sorteerimislahenduseta, mille integreerimise valmidus säilib tulevikus.
Tootlikkus: kuni 200 puiduklotsi/min (3,3 klotsi/s)
Puiduklotside pikkused: 150-600 mm
Laiused: 30-123 mm ; Kõrgused: 17-60 mm
Ruudu ja ristküliku kujulised klotsiprofiilid
Tööjõu vajadus: 1 Sõrmjätkuliini operaator
Integreeritav olemasolevate seadmetega

Galerii

Aramet OÜ

Copyright © Aramet 2024
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram